Hakkımızda

1998 yılında kurulmuş olan firmamız, 9000m2 üretim alanı ile modern ahşap mobilya üretiminde zamanın gereklerini çok iyi yakip edip uygulayarak üretime başladığı ilk günden itibaren kalitesini belli etmiş ve sektördeki yerini çok sağlam bir temel üzerine yerleştirmeyi başarmıştır.

Firmamız birbirine çok bağlı ve işbölümünü sistematik bir şekilde yapmayı başarmış dört kardeşten oluşan yönetim kuruluyla sağlam ve güvenilir bir aile şirketi konumundadır.

Noga Mobilya olarak misyon ve vizyonumuzun gereği hiç bir şekilde kaliteden ödün vermeksizin, dalımızda en iyi birim değerlerimizle hizmet sunmak, her türlü olumlu olumsuz bilgilendirme ve iletişime açık kalarak, ürün kalitemizin korunması amacıyla her detayda tüm farklılaşmaları en hızlı şekilde sağlamak, saygıyı ve saygınlığımızı daima her şeyin üstünde görmek temel politikamızdır.

Vizyon

Dünyadaki sektörel değişim ve gelişimi yakından takip etmek, konusunda her yönden takdir ve ilgi ile izlenmekte olan liderliğini korumak, bu amaçla AR-GE çalışmalarıyla sürekli değişime açık bir teknik alt yapı ile güncelliğini sürdürmek bilinci ve azmindeyiz.

Misyon

Doğaya ve insan faktörüne en büyük değeri veren kuruluşumuz, ergonomik ve sosyal açıdan, sahip olacakları her üründe bireylere beklentilerinin üzerinde bir hizmet ve değerin ulaşımını sağlayabilmenin sevinci ve coşkusu ile çalışmaktadır.

Ahlaka, milli ve ticari değerlere saygılı dürüst bir üretici olup özürsüz, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleriyle Elmalı adını nesillere yaymak amacındadır.

Hedefe ulaşmanın bir takım ruhu içinde olacağına yürekten inanan kuruluşumuz, tüm teknik kadrosuyla her konuda ve her fırsatta kendini yenilemektedir.